Ahojte!
Ak ste tu, znamená to, že máme niečo spoločné - záľubu v čítaní.

Som Lucia a študujem. Pri štúdiu sa zastavím, pretože študujem niečo, čo ma baví, a čomu sa chcem venovať - a čo možno chcete študovať aj vy, fanúšikovia čítania. Editorstvo a vydavateľská prax - lákavý názov dobrého odboru najmä pre horlivých čitateľov. Tento odbor sa otváral práve v roku 2010, keď tam putovala aj moja prihláška. Je to naozaj skvelý odbor, aj keď k nemu patrí nekonečné memorovanie životopisov a celého diela slovenských spisovateľov (ak by ste náhodou chceli viac info, rada sa s vami podelím, stačí mi napísať). Vzhľadom na odbor, ktorý študujem, sa pravidelne pohybujem medzi mladými ľuďmi, ktorí literatúru všetkého druhu obľubujú, a ktorých najväčšou radosťou je návšteva knižnice/kníhkupectva.  Najradšej čítam fantasy a všetky odnože young adult literatúry, contemporary, avšak rada mám aj klasiku (Austenová, Bronteová, Heller..) Čítam v slovenčine, češtine aj v angličtine.

Keď práve nečítam, veľmi rada vymýšľam všelijaké "kreatívne veci", ktoré potom väčšinou skončia ako darčeky pre mojich priateľov. Ďalšou záľubou je fotenie, ktorému sa venujem vždy, keď je čas fotiť a keď je čo fotiť. 


Tento blog vznikol 31.12.2012 a jeho (a mojím) cieľom nie je a ani nebolo (a ani nebude) lámať nejaké rekordy či uverejňovať päť príspevkov týždenne. Keď si niečo dobré prečítam, napíšem o tom. Ke´d budem mať veľa času, napíšem aj o tom, čo až také dobré nebolo. Raz sa možno dostanem aj k pravidelnejšiemu a väčšiemu počtu príspevkov, ale nepredbiehajme. :)

Kontakty:
mail - lucia.goli@gmail.com
fb - Luci Golianová

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Používa službu Blogger.

Menovky

Nasledovatelia

Zobrazenia blogu

Luci's bookshelf: read

Atonement The Little Prince Animal Farm The Catcher in the Rye The Old Man and the Sea Angels & Demons

More of Luci's books »
Book recommendations, book reviews, quotes, book clubs, book trivia, book lists